Postani naš clan!
Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 >
BLOK-AUT LIGA 2007/2008.


Ove godine naša Blok Aut liga je proširena i podeljena u tri zasebna takmicenja: LIGA "BLOK" koju igraju deojcice i decaci 7. razred i stariji koji treniraju 3 i više godina, LIGA "AUT" koju igraju devojcice i decaci 7. razred i stariji koji treniraju nesto krace i LIGA ZA 5. I 6. RAZREDE.



FINALNE UTAKMICE "BLOK-AUT" LIGE ZA 7., 8. RAZRED I STARIJE SU ODIGRANE U NEDELJU 5. APRILA NA OTVORENIM TERENIMA OSNOVNE ŠKOLE "SVETOZAR MILETIĆ" U ZEMUNU.

Utakmice su bile veoma dinamične i uzbudljive, prikazan je zavidan nivo odbojkaškog znanja, ali i fair-play.


U "Blok" ligi, koja okuplja naše najiskusnije igrače, konacni plasman izgleda ovako:

1. ZEMUN EXTRA (zlatna medalja)

2. ULTIMATE (srebrna medalja)

3. MUKICE (bronzana medalja)

4. BLOKOVI

5.TOP-STAR

6. DORĆOL

7. LEPOTICE

8. RAZBIJAČICE

9. KILLERS

10. SRBIJA

11. TAURUNUM

12. JO-JO

Za najboljeg igrača lige proglašena je KAPETANOVIĆ ZORANA, najbolji server je DARKO BOGDANOVIĆ, najbolji smečer je VUK JOVKOVIĆ, a najbolji tehničar BANOVIĆ JOVANA.

Kada je reč o ligi "Aut" koja okuplja nase igrače koji pohađaju 7. i 8. razred i stariji, a treniraju nesto kraće, jedna od najmlađih ekipa osvojila je ligu. Konačni plasman izgleda ovako:

1. WINNERS (zlatna medalja)

2. FLASH (srebrna medalja)

3. MILKA CITY LIGHTS (bronzana medalja)

4. SMEČ DOWN

5. SPIČENI MOMCI

6. PAJSERI

7. TRAUMA

8. PUME

9. ORION

10. ZEMUNKE

11. SUPERSTARS  

12. ŽABICE

Za najboljeg igrača proglašena je MILJKOVIĆ SOFIJA, najbolji server je RADENOVIĆ DIMITRIJE, najbolji smečer MOLDVAI JELENA, a najbolji tehničar LIDIJA KILIBARDA.




LIGA ZA 5. I 6. RAZREDE

Poslednje kolo lige za pete i šeste razrede je odigrano u subotu, 7. juna, u OŠ"SVETOZAR MILETIĆ" i ostvareni su sledeći rezultati:

otvoreni teren 1:
Razb. Jun. - Razb. Ext.0:2 (18:25 11:25)
C.L. Junior - Plavi Čuperak 0:2 (18:25 7:25)
Najblok2 - UKD 0:2 (28:30 23:25)

otvoreni teren 2:
Šampionke - Razb. Blok 0:2 (20:25 13:25)
Najblok1 - Hello 0:2 (20:25 20:25)
Libero - Likčine 0:2
Ova utakmica zavedena je sluzbenim rezultatom jer se ekipa Libero nije pojavila.

sala:
Paćenici - Mrcine 2:0
I ova ekipa je zavedena službenim rezultatom jer se ekipa Mrcine nije pojavila u kompletnom sastavu.
Smeč Aut - Vatrene 2:0 (25:17 25:15)


Tabela posle poslednjeg kola izgleda ovako:

Crvena grupa
ime ekipe   bodovi   pobede   porazi   setovi   poeni
1.Razb.Ext.  14           7            0        14:1 362:187
2.UKD           12           6            1        13:4 364:287
3.Plavi Čup.  10          5             2        11:7 354:288
4.Razb.Jun.   8          4             3        10:6  343:256
5.Paćenici       6          3            4         7:9   306:294
6.Mrcine         4          2            5         7:8   198:331
7.Najblok2     2          1             6         2:12  241:335
8.C.L.Jun.     0          0             7         1:14  167:358

Plava grupa
ime ekipe   bodovi   pobede   porazi   setovi   poeni
1.Hello          14            7           0         14:0 350:184
2.Razb.Blok  12            6          1          12:2 325:240
3.Šampionke 10           5           2         10:4 322:237
4.Smeč Aut    8            4           3          8:6  308:293
5.Likčine         6            3          4          6:9  258:280
6.Vatrene      4             2          5         5:11  237:316
7.Najblok1     2             1          6         3:12  258:320
8.Libero         0             0          7         0:14 108_351


FINALNE UTAKMICE ĆE BITI ODIGRANE U NEDELJU, 8. JUNA PO SLEDEĆEM RASPOREDU:

otvoreni teren 1:
08:00 utakmica za peto mesto Šampionke-Plavi Čuperak
08:50 utakmica za treće mesto Razbijačece Blok-UKD
09:40 finale Razbijačice Extra-Hello

otvoreni teren 2:
08:00 utakmica za 9. mesto Likčine-Paćenici
08:50 utakmica za 7. mesto Smeč Aut-Razbijačice Junior

sala:
08:00 utakmica za 15. mesto City Light Junior-Libero
08:50 utakmica za 11. mesto Vatrene-Mrcine
09:40 utakmica za 13. mesto Najblok1-Najblok2

Nakon odigranih završnih utakmica konacni plasman izgleda ovako:

1. RAZBIJAČICE EXTRA (zlatna medalja)

2. HELLO (srebrba medalja)

3. UKD (bronzana medalja)

4. RAZBIJAČICE BLOK

5.PLAVI ČUPERAK

6. ŠAMPIONKE

7. SMEČ AUT

8. RAZBIJAČICE JUNIOR

9. LIKČINE

10. PAĆENICI

11. MRCINE

12. VATRENE

13. NAJBLOK 1

14. NAJBLOK 2

15. CITY LIGHT JUNIOR

16. LIBERO

Za najboljeg igrača proglašena je STAMENKOVIĆ DANICA, najbolji tehničar je STOJANOVIĆ DUNJA, za najboljeg servera proglašena je DOKMANOVIĆ BOJANA, a za smečera ČUKIĆ MARIJANA.

ČESTITAMO SVIM IGRAČIMA NA POSTIGNUTIM REZULTATIMA I ŽELIMO PUNO SREĆE I USPEHA U DALJEM RADU!

<< Nazad