Postani naš clan!
Stranice: 1 2 >
Stranice: 1 2 >
BLOKAUT LIGA 2008/09.


U "BlokAut ligi" ove sezone učestvuju devojčice i dečaci koji su članovi 1. i 2. stepena škole odbojke.Ovo takmičenje je prvo na kome nastupaju deca koja treniraju odbojku u našem klubu. Posle ovog takmičenja slede druga, ali ovo prvo je uvek najdraže i najlepše i zato je naša "BlokAut liga" već treću godinu zaredom izuzetno važna i draga svima u klubu, a najviše našim najmlađim članovima - deci.

U kategoriji naših novih članova-početnika prijavljene su sledeće ekipe:

1. Laza Kostić Ž1 trener Marijana 5. i 6. razred - dve ekipe
2.Milan Rakić Ž1 trener Marijana 5 i 6. razred
3.MIlan Rakić Ž1 trener Marijana 7. i 8. razred
4.Majka Jugovića Ž1 trener Staša 5. i 6. razred - dve ekipe
5.Majka Jugovića Ž1 iz MNV trener Milica 3. 4. i 5. razred
6. Braća Baruh Ž1 trener Vesna 6. 7. i 8. razred
7. Milan Rakić M1 trener Jelena 4. 5. 6. i 7. razred
8. Svetozar Miletić M1 trener Dejana 4. 5. i 7. razred

Za takmičenje  u kategoriji dece kojima je ovo druga godina treniranja prijavljene su sledeće ekipe:

1. Milan Rakić Ž2 5. i 6. razred (trener Marijana)
2.Majka Jugovića Ž2 5. i 6. razred (trener Staša)
3. Braća Baruh Ž2 5. i 6. razred (trener Terza)
4. Laza Kostić  Ž2 4., 5. i 6. razred (trener Marija)
5. Milan Rakić M2 5. i 6. razred ( trener Jelena)
6. Svetozar Miletić M2 5. i 6. razred (trener Dejana)
7. OK Stavor (M) 5 I 6. razred
8. Milan Rakić Ž2 7. i 8. razred (trener Marijana)
9. Majka Jugovića Ž2 7 i 8. razred (trener Staša)
10. M. Rakić i S. Miletić M2 7. i 8. razred (treneri Jelena i Dejana)

Napomena: vodićemo dve odvojene tabele za ovo takmičenje, jednu za sve ekipe zajedno i drugu samo za mlađe ekipe 5. i 6. razreda. Slovom M su obeležene muške ekipe, a slovom Ž ženske.


Prvo kolo je odigrano 8. i 9. novembra i ostvareni su sledeći rezultati:

MJ Ž2 5/6 (STAŠA) - MJ Ž2 7/8 1:2 (25:17 16:25 7:15)
LK Ž2 4/5/6 (MARIJA) - STAVOR 0:2 (21:25 18:25)
MR M2 5/6 (JELENA) - SM M2 5/6 (DEJANA) 0:2 (14:25 23:25)
MR Ž2 5/6 (MARIJANA) - MR SM M2 7/8 (JELENA) 1:2 (24:26 25:21 14:16)
BB Ž2 5/6 (TERZA)- MR Ž2 7/8 (MARIJANA) 0:2 (19:25 21:25)

Tabela SVIH ekipa posle prvog kola izgleda ovako:
ekipa       bodovi    pobede    porazi    setovi     poeni
1.SM             2            1              0         2:0       50:37
2.Stavor       2            1              0         2:0       50:39
3.MRŽ2 7/8   2            1              0         2:0       50:40
4.MJŽ2 7/8    2            1              0         2:1       57:48
5.MRM2 7/8   2            1              0         2:1       63:63
6.MRŽ2 5/6    0            0              1         1:2       63:63
7.MJŽ2 5/6     0            0              1         1:2       48:57
8.BB                0            0              1         0:2       40:50
9.LK                0            0              1          0:2       39:50
10.MRM2 5/6  0            0              1         0:2        37:50

Tabela MLAĐIH ekipa posle prvog kola:
ime ekipe    pobede   porazi   bodovi   setovi   poeni
1.SM                1            0            2         2:0     50:37
2.Stavor          1            0            2         2:0     50:39
3.MRŽ2            0            1            0         1:2     63:63
4.MJŽ2             0            1            0         1:2     48:57
5.BB                  0            1            0         0:2     40:50
6.LK                  0            1            0         0:2     39:50
7.MRM2            0            1            0         0:2     37:50


Odigrane su i utakmice 2. kola (22. i 23. novembra):

MR I SM M2 7/8  - SM M2 5/6 2:0 (25:18 25:18)
STAVOR - MR M2 5/6 2:1 (23:25 25:15 16:14)
MR Ž2 7/8 - LK  2:0 (25:23 25:14)
MJ Ž2 7/8 - BB 2:0 (25:23 25:14)
MR Ž2 5/6 - MJ Ž2 5/6 1:2 (25:19 17:25 12:15)

Tabela SVIH EKIPA posle drugog kola:
ekipa         bodovi    pobede    porazi    setovi    poeni
1.MR Ž2 7/8  4             2              0          4:0    100:64
2.MJ Ž2 7/8   4             2              0          4:1    107:85
3.STAVOR     4             2              0          4:1     114:93
4.MR M2 7/8  4            2              0          4:1     113:99
5.SM              2            1              1           2:2      86:87
6.MJ Ž2 5/6   2            1              1           3:3    107:111
7.MR Ž2 5/6   0            0              2          2:4    117:122
8.MR M2 5/6  0            0              2          1:4      91:114
9.BB               0            0              2          0:4      77:100
10.LK             0            0              2          0:4      63:100

Tabela MLAĐIH EKIPA posle drugog kola:
ekipa        bodovi    pobede    porazi    setovi    poeni
1.STAVOR    4              2             0          4:1       114:93
2.SM             2              1             1          2:2        86:87
3.MJ Ž2        2              1             1          3:3      107:111
4.MR Ž2        0              0             2         2:4      117:122
5.MR M2       0              0             2         1:4        91:114
6.BB              0              0             2         0:4        77:100
7.LK              0              0             2         0:4        63:100

Treće kolo je odigrano 6. i 7. decembra, a ovo su rezultati:

MJ Ž2 5/6 - MR M2 7/8 0:2 (15:25 17:25)
BB - MR Ž2 5/6 1:2 (15:25 25:15 15:12)
LK - MJ Ž2 7/8 0:2 (20:25 20:25)
MR M2 5/6 - MR Ž2 7/8 1:2 (10:25 25:15 6:15)
SM - STAVOR 1:2 (21:25 25:23 13:15)

Tabela SVIH EKIPA posle trećeg kola izgleda ovako:
ekipa        bodovi     pobede    porazi    setovi    poeni
1.MR Ž2 7/8  6             3              0          6:1     155:105
2.MJ Ž2 7/8   6             3              0          6:1    157:125
3.MR M2 7/8  6            3               0         6:1     163:131
4.STAVOR     6             3               0         6:2    177:152
5.MR Ž2 5/6  2             1               2         4:5    172:174
6.SM              2             1              2          3:4    145:150
7.MJ Ž2 5/6   2             1              2          3:5    139:161
8.MR M2 5/6  0             0              3         2:6     132:169
9.BB               0             0              3         1:6     129:155
10.LK             0             0              3         0:6     103:160

Tabela MLAĐIH EKIPA posle 3. kola:
  ekipa      bodovi    pobede    porazi    setovi      poeni
1.STAVOR   6              3             0          6:2      177:152
2.MR Ž2      2              1             2          4:5      172:174
3.SM           2              1             2          3:4       145:150
4.MJ Ž2      2              1             2          3:5       139:161
5.MR M2     0              0             3          2:6       132:169
6.BB            0              0             3          1:6       129:155
7.LK            0              0             3          0:6       103:150




Četvrto kolo je odigrano 20. i 21. decembra, i postignuti su ovi rezultati:

MR M2 7/8 - STAVOR 2:0 (25:15 25:21)
MR Ž2 7/8 - SM 1:2 (25:21 18:25 11:15)
MJ Ž2 7/8 - MR M2 5/6 1:2(25:21 16:25 3:15)
MR Ž2 5/6 - LK  2:1(25:12 23:25 15:9)
MJ Ž2 5/6 - BB 2:0 (25:19 25:12)

Tabela SVIH EKIPA posle četvrtog kola:
   ekipa        bodovi   pobede   porazi    setovi     poeni
1.MR M2 7/8   8            4             0         8:1      214:169
2.MJ Ž2 7/8    6            3             1         7:3      201:186
3.MR Ž2 7/8   6            3             1         7:3      209:166
4.STAVOR      6            3             1         6:4      215:203
5.MR Ž2 5/6   4            2             2         6:6      235:220
6. SM              4            2             2         5:5      206:204
7.MJ Ž2 5/6    4            2             2         5:5      189:192
8.MR M2 5/6   2            1             3         4:7      193:213
9.BB                0            0             4         1:8      160:205
10.LK              0            0             4         1:8      149:213


Tabela MLAĐIH EKIPA posle četvrtog kola:
  ekipa        bodovi   pobede   porazi    setovi    poeni
1.STAVOR      6            3            1         6:4      215:203
2.MR Ž2         4            2            2         6:6      235:220
3.SM              4            2            2         5:5      206:204
4.MJ Ž2         4            2            2         5:5      189:192
5.MR M2        2            1            3         4:7      193:213
6.BB               0            0            4         1:8      160:205
7.LK               0            0            4         1:8       149:213


Peto kolo je odigrano 31. januara i 1. februara 2009., i ostvareni su sledeći rezultati:

BB - MR M2 7/8 0:2(12:25 15:25)
LK - MJ Ž2 5/6 0:2(9:25 15:25)
MR M2 5/6 - MR Ž2 5/6 2:0 (25:16 25:22)
SM - MJ Ž2 7/8 2:0(25:14 25:10)
STAVOR - MR Ž2 7/8 2:0 (25:14 26:24)  

Tabela SVIH EKIPA posle 5.kola izgleda ovako:
  ekipa       bodovi   pobede   porazi    setovi       poeni
1.MR M2 7/8  10          5           0         10:1       264:196
2.STAVOR       8           4           1          8:4        266:264
3.MR Ž2 7/8    6           3           2          7:5        247:217
4.SM               6           3           2          7:5        256:228
5.MJ Ž2 5/6    6           3           2          7:5        239:216
6.MJ Ž2 7/8    6           3           2          7:5        225:236
7.MR M2 5/6   4           2           3          6:7        243:251
8.MR Ž2 5/6    4           2           3          6:8        273:270
9.BB                 0           0           5         1:10      187:255
10.LK               0           0           5         1:10      173:263

Tabela MLAĐIH EKIPA posle 5.kola:
   ekipa         bodovi   pobede   porazi   setovi     poeni
1.STAVOR        8             4           1        8:4       266:241
2.SM                 6             3           2       7:5       256:228
3.MJ Ž2            6             3           2       7:5       239:216
4.MR M2           4             2           3       6:7       243:251
5.MR Ž2           4             2           3       6:8        273:270
6.BB                 0             0           5      1:10       187:255
7.LK                 0             0           5      1:10       173:263



Šesto kolo je odigrano 21. i 22. februara, a ovo su rezultati:

MR M2 7/8 - MR Ž2 7/8 2:0 (25:14 25:23)
MJ Ž2 7/8 - STAVOR 0:2 (14:25 16:25)
MR Ž2 5/6 - SM 0:2 (14:25 24:26)
MJ Ž2 5/6 - MR M2 5/6 0:2 (18:25 21:25)
BB - LK 2:1 (25:8 21:25 15:1)

Sedmo kolo je odigrano 7. i 8. marta, ovo su rezultati utakmica:

LK - MR M2 7/8 0:2 (10:25 13:25)
MR M2 - BB 2:0 (25:8 25:18)
SM - MJ Ž2 2:1 (25:18 25:27 15:9)
STAVOR - MR Ž2 0:2 (16:25 18:25)
MR Ž2 7/8 - MJŽ2 7/8 2:0 (25:15 38:36)

Tabela SVIH EKIPA posle sedmog kola izgleda ovako:
ekipa         bodovi   pobede   porazi     setovi      poeni
1.MR ME 7/8  14          7             0         14:1     364:256
2.SM              10          5             2          11:6    372:320
3.STAVOR      10         5             2          10:6    350:321
4.MR M2 5/6   8          4             3          10:7     343:316
5.MR Ž2 7/8    8          4             3           9:7     347:318
6.MJ Ž2 5/6     6          3             4           8:9     332:331
7.MR Ž2 5/6    6          3             4           8:10   361:355
8.MJ Ž2 7/8     6          3             4           7:9     306:349
9.BB                2           1             6          3:13    274:339
10.LK               0           0            7          2:14    230:374

Tabela MLAĐIH EKIPA posle 7. kola:
ekipa         bodovi   pobede   porazi     setovi      poeni
1.SM              10          5             2          11:6    372:320
2.STAVOR      10         5             2          10:6    350:321
3.MR M2 5/6   8          4             3          10:7     343:316
4.MJ Ž2 5/6     6          3             4           8:9     332:331
5.MR Ž2 5/6    6          3             4           8:10   361:355
6.BB                2           1             6          3:13    274:339
7.LK                 0           0            7          2:14    230:374


Osmo kolo je odigrano 21. i 22. marta i ostvareni su sledeći rezultati:

MR M2 7/8 - MJ Ž2 7/8 2:0 (25:23 25:15)
MR Ž2 - MR Ž2 7/8 0:2 (21:25 22:25)
MJ Ž2 - STAVOR 1:2 (11:25 25:19 10:15)
BB - SM M2 1-2 (11:25 25:19 10:15)
LK - MR M2 0:2 (9:25 14:25)

Tabela SVIH EKIPA posle 8. kola ovako izgleda:
ekipa         bodovi   pobede   porazi     setovi      poeni
1.MR M2 7/8  16           8            0          16:1    414:294
2.SM              12           6            2          13:7    431:376
3.STAVOR     12           6             2          12:7    415:378
4.MR M2 5/6  10          5             3          12:7    393:339
5.MR Ž2 7/8   10          5             3          11:7    397:361
6.MJ Ž2 5/6     6          3             5           9:11   389:396
7.MR Ž2 5/6    6          3              5          8:12   404:405
8.MJ Ž2 7/8     6          3              5          7:11   344:399
9.BB                 2          1             7          4:15    330:398
10.LK               0           0             8         2:16    253:424

Tabela MLAĐIH EKIPA posle 8. kola:
ekipa         bodovi   pobede   porazi     setovi      poeni
1.SM              12           6            2          13:7    431:376
2.STAVOR     12           6             2          12:7    415:378
3.MR M2 5/6  10          5             3          12:7    393:339
4.MJ Ž2 5/6     6          3             5           9:11   389:396
5.MR Ž2 5/6    6          3              5          8:12   404:405
6.BB                 2          1             7          4:15    330:398
7.LK                 0           0             8         2:16    253:424

Deveto kolo je odigrano 4. i 5. aprila,  a ovo su rezultati:

MR M2 - MR M2 7/8 0:2 (10:25 23:25)
SM - LK 2:0 (25:20 25:22)
STAVOR - BB 2:0 službeni rezultat
MR Ž2 7/8 - MJ Ž2 2:0 (25:16 25:19)
MJ Ž2 7/8 - MR Ž2 2:0 (25:20 25:23)


Tabela SVIH EKIPA posle 9. kola ovako izgleda:
ekipa         bodovi   pobede   porazi     setovi      poeni
1.MR M2 7/8   18        9              0         18:1     464:327
2.SM                14        7             2         15:7     481:418
3.STAVOR       14        7             2          14:7     465:378
4.MR Ž2 7/8     12        6            3          13:7     447:396
5.MR M2 5/6     10       5             4         12:9     426:389
6.MJ Ž2 7/8       8         4            5          9:11    394:442
7.MJ Ž2 5/6       6         3            6          9:13    424:446
8.MR Ž2 5/6      6         3            6          8:14     447:455
9.BB                   2         1           8          4:17     330:448
10.LK                 0         0            9         2:18     295:474


Tabela MLAĐIH EKIPA posle 9. kola ovako izgleda:
ekipa         bodovi   pobede   porazi     setovi      poeni
1.SM                14        7             2         15:7     481:418
2.STAVOR       14        7             2          14:7     465:378
3.MR M2 5/6     10       5             4         12:9     426:389
4.MJ Ž2 5/6       6         3            6          9:13    424:446
5.MR Ž2 5/6      6         3            6          8:14     447:455
6.BB                   2         1           8          4:17     330:448
7.LK                   0         0            9         2:18     295:474

<< Nazad